Szerémség: Megölték a nyolcvanéves asszonyt, majd felgyújtották a holttestet
A Sremska Mitrovica-i rendőrség őrizetbe vette a 25 éves J. Š.-t, mert alapos a gyanú, hogy emberölést követett el. Gyilkosságban való bűnrészesség miatt a 21 éves M.D.-t is letartóztatták, írja a 021.rs hírportál. A gyanú...
Olvass tovább









