Még két rendőrt letartóztattak csütörtökön a délutáni órákban Jarinje határátkelőnél és Dél-Mitrovicában. D.P.-t és V.T.-t a Csempészet fedőnevű akció keretében állították elő, amelyet május 28-a óta folytat a koszovói rendőrség. A KoSsev értesülései szerint mindkét letartóztatottat 48 órás előzetes letartóztatásba helyezték.

A kedden letartóztatott 19 rendőr továbbra is előzetes letartóztatásban van. A Zubin Potokban letartóztatott hat szerb civilt csütörtökön a délelőtti órákban szabadon engedték, ők szabadlábon védekeznek.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A keddi letartóztatási akcióban tizenegyen sérültek meg, őket kórházban ápolják.