Az Index írta meg, hogy szerdán a Kozara nevű szerb hadihajó haladt el a Dunán, s a Margit híd alatt a Hableány roncsainál a teljes legénység díszegyenruhában állt és tisztelgett. A megható gesztust a hvg.hu olvasója is megörökítette.
A legénységről korábban az Odbranaivojska nevű Instagram-oldal is posztolt, ott azt írták, a szerb folyami flotta tagjai tanulmányútra érkeztek Belgrádból Budapestre.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal



