Ma délelőtt 9:45 körül elgázoltak egy kerékpárost a Szabadka és Bajmok közötti úton Misityevónál – írja a subotica.com.
A szabadkai rendőrkapitányság közleménye szerint egy tehergépjármű gázolt el egy kerékpáron közlekedő 67 éves férfit, aki a helyszínen belehalt sérüléseibe.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A helyszínelés jelenleg is tart, az említett útszakaszon szünetel a közlekedés.
A kerékpáros életét vesztette (Fotó: Novosti)

