Ma délelőtt 9:45 körül elgázoltak egy kerékpárost a Szabadka és Bajmok közötti úton Misityevónál – írja a subotica.com.

A szabadkai rendőrkapitányság közleménye szerint egy tehergépjármű gázolt el egy kerékpáron közlekedő 67 éves férfit, aki a helyszínen belehalt sérüléseibe.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A helyszínelés jelenleg is tart, az említett útszakaszon szünetel a közlekedés.

A kerékpáros életét vesztette (Fotó: Novosti)