Ha nem is könnyen, de sikerült kétvállra fektetnie a lučani Mladostot a Topolyai Sport Clubnak a Szerb Szuperliga hetedik fordulójában: a zentai Város Stadionban megrendezett mérkőzésen a topolyai együttes 2:1 arányban nyert a sereghajtó ellen, s ezzel élre állt a bajnokságban, azzal, hogy a Crvena zvezda és a Partizan is két mérkőzéssel kevesebbet játszott.

A TSC Saša Tomanović 27. és Dušan Stoiljković 39. percben lőtt góljaival kétgólos előnyt szerzett az első félidőben. A folytatásban a vendégek edzője négy játékost is lecserélt, aminek meglett az eredménye, ugyanis a 60. percben Jovanović szépített.

A győzelemnek köszönhetően a TSC 16 ponttal az első helyet foglalja el, a 15 pontos Partizan és a 13 pontos Crvena zvezda előtt, igaz, mindkét fővárosi együttes csak öt mérkőzést játszott eddig.

A bajnokságban a válogatott-program miatt most egy kisebb szünet következik: a TSC legközelebb szeptember 3-án lép pályára a Ferencváros ellen a topolyai stadion átadóünnepségén.

Topolyai gólöröm a TSC-Mladost mérkőzésen a Szerb Szuperliga hetedik fordulójában Zentán, 2021. augusztus 27-én (Fotó: FK TSC)