A zentai Györe László bejutott az indiai Púnéban zajló 250-es ATP-torna nyolcaddöntőjébe, miután a főtáblán 6:2, 6:4-re nyert a szlovák Alex Molčan ellen, aki az ötvenedik helyen áll a világranglistán.

A 643 ezer eurós tenisztorna első fordulójában Györe (70. a világranglistán) azonnal elnyerte ellenfele adogatójátékát, majd ezt megtette 4:2-es vezetésénél is, s az első szettlabdát kihasználva, mindössze huszonhat percnyi játék után 6:2-re megnyerte a játszmát. A második szettben a zentai teniszező 2:2-nél breakelt, majd utána 5:3-as vezetésénél break- és meccslabdához jutott, de Molčannak ezt sikerült hárítania, és izgalmasabbá tennie a mérkőzés hajráját. Sok izgulni valót azonban Györe nem engedélyezett, ugyanis a tizedik játékban újabb meccslabdához, jutott, s ezt azonnal ki is használta, így 65 percnyi játék után bejutott a második fordulóba.

Györe a következő fordulóban a svéd Ymer és a német Marterer mérkőzés győztesével találkozik.