A Topolyai Sport Club megszerezte tizennegyedik győzelmét a Szerb Szuperliga 2022/2023-as idényében, miután Kragujevacon 2:0-ra nyert a Radnički ellen. A TSC ezzel ismét harmadik a táblázaton, s már csak egy pont a hátránya az egy mérkőzéssel kevesebbet játszott Partizannal szemben.

Alighogy elkezdődött a mérkőzés, a TSC már meg is szerezte a vezetést: a negyedik percben a remek formában levő Saša Jovanović adott jobbról középre, s az érkező Ivan Milosavljević megelőzte védőjét és a bal felsőbe lőtt (1:0), a hazai kapusnak esélye sem volt. A TSC a gól után is többet birtokolta a labdát, s ez a mezőnyfölény a 31. percben azt eredményezte, hogy a vendégek megduplázták az előnyüket. Egy tetszetős vendégakció során Petar Ratkov visszafejelte a labdát Saša Jovanović elé, aki mintegy húsz méterről kapásból a kapu jobb oldalába bombázott (2:0).

A második félidőben a hazaiaknak volt egy nagy lehetőségük, de az 56. percben Stefan Čolović százszázalékos helyzetben lyukat rúgott. A 70. percben úgy tűnt, eldőlt a három pont sorsa, Milosavljević kiugratása után Petar Ratkov kicselezte a kapust, s a kapuba tartó labdát Pecelj lőtte végül a saját kapujába, azonban a VAR-szoba jelezte, a TSC csatára centiméterekkel előrébb volt, mint a védője, így a gólt érvénytelenítették. A hajrában a hazaiak Ivanović kiállítása miatt tíz emberre fogyatkoztak, Ratkov pedig a szabadrúgást a felső lécre rúgta. A bírói ráadás perceiben Vlajković is a kiállítás sorsára jutott, így a hazaiak kilenc emberrel fejezték be a találkozót.

A TSC huszonnégy forduló alatt 49 pontot gyűjtött, egy ponttal kevesebbet, mint a belgrádi Partizan, amely pénteken a Crvena zvezda ellen lép pályára a belgrádi örökrangadón. A következő fordulóban a TSC ellenfele a címvédő Crvena zvezda lesz.