Hiába vezetett egészen a 90. percig, végül nem sikerült megnyernie a Topolyai Sport Clubnak az újvidéki Vojvodina elleni rangadót, amely 1:1-es döntetlennel ért véget a Szerb Szuperliga 29. fordulójában.

Az első félidőben szinte folyamatosan a TSC birtokolta a labdát, s a jelentős mezőnyfölény a 17. percben érett góllá, amikor Luka Ilić beadása után a védők nem figyeltek a hosszú oldalon érkező Petar Ratkovra, aki öt méterről vezetéshez juttatta a hazaiakat, s emellett megszerezte nyolcadik szuperligás gólját az idényben.

A Vojvodina a 90. percben egy igencsak vitatott ítélet után tizenegyesből egyenlített Uroš Nikolić góljával. Egy pillanatra úgy tűnt, hogy a TSC mégis megszakítja a székvárosiak tizenhárom meccsből álló veretlenségi sorozatát, azonban Aranđel Stojković 90+4. percben lőtt gólját videózás után lesállás miatt megsemmisítette a játékvezető.

A TSC a második helyen várja az alapszakasz utolsó fordulóját, amelyben a Voždovac vendége lesz. A topolyaiak és a Čukarički is 59-59 pontos, utóbbi a negyedik helyen álló, Partizant fogadja a 30. fordulóban. Az alapszakasz után hét fordulóból álló rájátszással folytatódik a bajnokság.

Petar Ratkov gólja a TSC-Vojvodina mérkőzésen 2023. április 7-én (Fotó: FK TSC)