Száztíz éves fennállásának legnagyobb sikerét érte el a Topolya Sport Club, amely a Szerb Szuperliga utolsó, 37. fordulójában 1:1-es döntetlent játszott az újvidéki Vojvodinával, s ezzel megszerezte a második helyet a bajnokságban, ami azt jelenti, hogy a Bajnokok Ligája-selejtezőjében indulhat.

Az első játékrészben egyik csapatnak se sikerült nagy gólhelyzetet kialakítania: az iramra nem lehetett panasz, viszont a látványos megmozdulások és a szép akciók elmaradtak. A 25. percben az előző forduló legjobb játékosának választott Petar Ratkov lesérült, így helyére Stefan Vukić érkezett.

A második félidőben az igencsak eseménytelen húsz percet követően Ifet Đakovac átadásával Luka Ilić lódult meg, s mivel a tizenhatosban csak szabálytalanul tudták megállítani, így a hazaiak tizenegyeshez jutottak. A büntőt a sértett váltotta magabiztosan gólra: a kapus jobbra vetődött, a labda pedig a bal felsőbe szállt. A vendégek a 77. percben egyenlítettek, amikor Cvetković rosszul vett le egy labdát, amire Čumić csapott le, és két szép csel után szemben a kapuval a jobb alsóba gurított. Az eredmény a találkozó végéig az állás nem változott, ami azt jelentette, hogy a TSC és a Čukarički is 75-75 ponttal zárta a bajnokságot, de mivel a topolyai együttes előkelőbb helyen zárta az alapszakaszt, így a TSC-é lett az ezüstérem és a BL-selejtezőben való indulás joga is.