Pénteken 9 és 12 óra között karbantartási munkálatok miatt szünetel az áramszolgáltatás Kelebia egy részén, többek között Kelebia-Tompa határátkelőhelyen is. Hivatalos értesítés az áramszünetről igen, de a határátlépés ideiglenes szüneteltetéséről nem érkezett ugyan, de a helyszínen próbálkozó utazók a közösségi oldalon arról tájékoztatnak, hogy ezen a határon a szerb oldalon aktuális áramszünet miatt, szünetel a forgalom.

Az áramszünet 12 óráig tart, aki teheti, addig ne induljon erre az átkelőre.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A legfrissebb információk szerint egyébként az összes többi átkelőn zavartalan az átkelés, a várakozás sehol sem haladja meg a 30 percet.