Egy újvidéki rendszámtáblás autóbusz szombaton délután, 16 óra körül kigyulladt a Szerbia és Macedónia közötti határátkelőhelyen, tudta meg a Blic.

A szemtanúk szerint az utasok, és az átkelőn lévő többi ember azonnal elmenekült a helyszínről, mert attól tartottak, hogy a lángoló busz felrobban.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

„A füst már az átkelőhely előtt két kilométerrel is jól látszott, azt hittük, valami épület gyulladt ki, fel sem tételeztük, hogy egy buszról van szó” – mesélte el a Blicnek Dejan Srbinovski szemtanú, hozzátéve: a busz utasait láthatóan megrázták a történtek.

Az elsődleges értesülések szerint a lángokban nem sérült meg senki, a tűzoltók a helyszínen próbálják eloltani az égő járművet.