Holnap, vagyis szerdán 10 órakor nyílik meg a zentai városi medence, amelynek felújítása hétfőn befejeződött. Slavnić Ákos, a a zentai Lakásügyi Kommunális Közvállalat kereskedelmi igazgatója bejelentette, hogy a medence az előttünk álló forró  nyári napokon várja a látogatókat, majd hozzátette, a felújítási munkálatok nagyobbak voltak a tervezettnél, ezért késtek a fürdőidény megnyitásával.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Nyitókép: pannonrtv.com