Három építőmunkás megsérült, amikor egy niši építkezésen felrobbant egy bomba. Az N1 értesülései szerint a kazettás bombába feltételezhetően beleakadt a markoló, miközben a földmunkálatokat végeztek. A robbanás nem sokkal fél három előtt történt a niši Stevan Sinđelić városrészben. A három alkalmazott, akik az építkezésen dolgoztak, mindannyian törökök, és csak könnyebb sérüléseket szenvedtek, írja az N1.
Az építkezés, amelyet Ana Brnabić kormányfő nyitott meg az év elején, a biztonsági erők építési területén folyik. A területet kiürítették.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal


