A Velika Plana-i Ana B. (29) az egyik áldozata a bécsi gázrobbanásnak, írja a Blic. Mint azt az ismerősei elmondták, a 29 éves, kétgyermekes édesanya annak az épületnek a 16-os lakásában élt albérlőként, ahol a robbanás történt.
Ana a robbanás idején a lakásban tartózkodott. A fiatalabb kisfiú a fürdőszobában, az idősebb a nappaliban tartózkodott. Amikor a nagyobbik fiú látta, hogy a televízió leesik a polcról, átrohant a mosdóba, hogy kihúzza onnan. Mindkettejüket a szomszédok mentették ki. Ana akkor a gyerekszobában tartózkodott, a robbanástól a földre esett, majd rádőltek a falak. A szerencsétlenül járt nő holttestét hosszú órákon át keresték a tűzoltók, végül tegnap találták meg. A tűzoltók most is dolgoznak a másik áldozat kiemelésén.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Ana lakásából, amelyben két gyermekével lakott, csak romok maradtak.


