Szabadka is bekapcsolódott a Blic napilap által kezdeményezett Tisztítsuk meg a folyókat és a tavakat elnevezésű környezetvédelmi akcióba, áll a városi sajtóközpont szerkesztőségünkhöz eljuttatott közleményében.
Kedden, július másodikán a palicsi vasútállomásnál az Idea áruház mögötti illegális szemétlerakót számolják fel. A munkaakció akció résztvevői tizenhét órakor gyülekeznek.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Szerdán, július harmadikán pedig a Kéri helyi közösségben a Kolevka gyermekotthon és az óvoda közötti területet tisztítják meg a szeméttől. A takarítás reggel nyolckor kezdődik.
A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.
A nyitókép illusztráció. Forrás: Pixabay.


