Szabadka is bekapcsolódott a Blic napilap által kezdeményezett Tisztítsuk meg a folyókat és a tavakat elnevezésű környezetvédelmi akcióba, áll a városi sajtóközpont szerkesztőségünkhöz eljuttatott közleményében.

Kedden, július másodikán a palicsi vasútállomásnál az Idea áruház mögötti illegális szemétlerakót számolják fel. A munkaakció akció résztvevői tizenhét órakor gyülekeznek.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Szerdán, július harmadikán pedig a Kéri helyi közösségben a Kolevka gyermekotthon és az óvoda közötti területet tisztítják meg a szeméttől. A takarítás reggel nyolckor kezdődik.

A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.

A nyitókép illusztráció. Forrás: Pixabay.