Saját születésnapján lőtte magát fejbe a 28 éves szabadkai S.B., csak két hónappal azt követően, hogy gyermeke született. A mentők azonnal a kórházba szállították, de az orvosok erőfeszítései ellenére nem sikerült megmenteniük az életét, írja a mondo.rs.

A fiatal nőre a barátai találtak rá, akik meg szerették volna lepni a születésnapján. Férje éppen nem tartózkodott otthon, mert a születésnapi tortáért ment el.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A fiatal nő közgazdasági egyetemet végzett, tavaly diplomázott, és két hónappal ezelőtt született gyermeke.