A várakozásnak megfelelően, az egyetlen jelöltet, vagyis Pásztor Istvánt, az eddigi elnököt választották meg újra a Vajdasági Magyar Szövetség elnökének. A 352 meghívott küldött közül 330-an jelentek meg a párt tisztújító közgyűlésén: a titkos szavazáson 324-en adták le a szavazatukat, s valamennyi szavazócédula érvényes volt.

Pásztor István elnökké választására 323-an szavaztak, ellene pedig egy ember szavazott. Pásztor Istvánnak ez lesz negyedik pártelnöki megbízatása – írja a Pannon RTV honlapja.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal