A Ferencváros győzött, a belgrádi Partizan pedig kikapott az Európa-liga csoportkörének harmadik fordulójában. A budapesti zöld-fehérek Moszkvában Varga Roland 86. percben lőtt góljával nyertek a CSZKA ellen, így három forduló után négy ponttal a csoport harmadik helyén állnak.

Az I csoportban a belgrádi Partizan saját közönsége előtt veszített a Manchester United ellen. Az angol együttes egy erősen vitatható tizenegyes után Martial góljával gyűjtötte be a három pontot. Három forduló után a Partizan – a Ferencvároshoz hasonlóan – négy ponttal a csoportban a harmadik helyet foglalja el.

Európa-liga, 3. forduló, H csoport: CSZKA Moszkva–Ferencváros 0:1, Ludogorec–Espanyol 0:1. A csoport állása: 1. Espanyol 7, 2. Ludogorec 6, 3. Ferencváros 4, 4. CSZKA Moszkva 0 pont. A következő fordulóban (novemner 7-én): Espanyol–Ludogorec, Ferencváros–CSZKA Moszkva.

I csoport: Partizan–Manchester United 0:1 (Martial 11-esből, 43.), AZ Alkmaar–Asztana 6:0. A csoport állása: 1. Manchester United 7, 2. AZ Alkmaar 5, 3. Partizan 4, 4. Asztana 0 pont. A következő fordulóban: Manchester United–Partizan, Asztana–AZ Alkmaar.

Nyitókép forrása: atv.hu