Belgrádban sem volt esélye a pontszerzésre a Crvena zvezdának a Tottenham ellen a Bajnokok Ligája csoportkörében: a londoni 5:0-s győzelem után az angol együttes Belgrádban 4:0-ra nyert a fővárosi piros-fehérek ellen.

A mérkőzés első gólját Giovani Lo Celso szerezte a 34. percben, a második félidőben pedig Heung-Min Szon az 57. és a 61. percben is feliratkozott a góllövőlistára. A 4:0-s végeredményt Eriksen állította be a 85. percben.

A B csoport másik mérkőzésén a müncheni Bayern 2:0-ra nyert az Olimpiakosz ellen, s így a németek továbbra is százszázalékos teljesítménnyel állnak a csoport első helyén.

Bajnokok Ligája, B csoport, 4. forduló: Bayern-Olimpiakosz 2:0, Crvena zvezda-Tottenham 0:4.

A sorrend: 1. Bayern 12, 2. Tottenham 7, 3. Crvena zvezda 3, 4. Olimpiakosz 1 pont.

A következő forduló (november 26-án): Crvena zvezda-Bayern München, Tottenham-Olimpiakosz.