Aleksandar Vučić szerb elnök hivatalos Instagram profilján jelentette be, hogy főiskolára indul, ugyanis szeretne kosárlabda edző lenni.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy PaypalView this post on Instagram
– Életemben másodszor lettem egyetemista, ez alkalommal a Sport Szakfőiskola hallgatója vagyok, ugyanis szeretnék a gyerekek kosárlabda edzője lenni. El sem tudják képzelni, mennyire boldog vagyok, hogy ennyi év után elkezdhetem megvalósítani gyerekkori álmaimat – írta az államfő.


