Aleksandar Vučić szerb elnök hivatalos Instagram profilján jelentette be, hogy főiskolára indul, ugyanis szeretne kosárlabda edző lenni.

 

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

View this post on Instagram

 

Po drugi put u životu sam postao student, ovoga puta – Visoke sportske škole strukovnih studija @sportskaizdravstvena, u želji da postanem košarkaški trener za klince. Ne biste verovali koliko sam srećan što posle mnogo godina krećem u ostvarenje dečačkih snova. 🏀

A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) on

– Életemben másodszor lettem egyetemista, ez alkalommal a Sport Szakfőiskola hallgatója vagyok, ugyanis szeretnék a gyerekek kosárlabda edzője lenni. El sem tudják képzelni, mennyire boldog vagyok, hogy ennyi év után elkezdhetem megvalósítani gyerekkori álmaimat – írta az államfő.