Nemanja Petrović 62. percben lőtt góljával a Topolyai Sport Club 1:0-ra legyőzte a Čukaričkit a Szerb Szuperliga 32. fordulójában, így öt fordulóval a bajnokság vége előtt a második helyen áll: a topolyaiaknak és a belgrádiaknak is 65-65 pontjuk van, de mivel az alapszakasz során a TSC végzett az előkelőbb helyen, így a topolyai együttesé a kettes pozíció.

Az első játékrészben a középpályán folyt nagy harc, s hiába birtokolta a TSC hatvan százalékban a labdát, igazán nagy gólhelyzetet nem sikerült kialakítania a hazai csapatnak. Mindössze húsz másodperc múlt el a második félidőből, amikor Saša Jovanović jobb oldali beadását Petar Ratkov a felső lécre fejelte. Tíz perccel később Jovanović a másik oldalról adott középre, s Ratkov ezúttal hat méterről fejelte a labdát a felső lécre. A 62. percben megnt Jovanović volt az egyik főszereplő, aki remekül lőtte középre a labdát, az érkező Nemanja Petrović pedig kapásból a kapuba továbbította a labdát. Több gól nem született a mérkőzésen, így a TSC nagyon fontos három pontot gyűjtött be, s a második helyen áll a Partizan elleni találkozó előtt, amelyet hétfőn 19 órától rendeznek meg a TSC Arénában.