A belgrádi Partizan 3:1-re nyert a TSC Arénában a Topolyai Sport Club ellen a Szerb Szuperliga 33. fordulójában, s a győzelemnek köszönhetően ismét bekapcsolódott a Bajnokok Ligája-selejtezőt érő második helyért folytatott harcba. A TSC négy fordulóval a bajnokság vége előtt a második helyen áll 65 ponttal, ugyanennyi pontja van a Čukaričkinek, míg a Partizan és az újvidéki Vojvodina 61-61 pontot gyűjtött.

A vendégek a 12. percben szerezték meg a vezetést, amikor Stojić labdavesztése után Jović megtartotta a labdát, majd Ricardót hozta játékba, aki egy szép testcsel után a jobb alsó sarokba gurított. A kapott gólt megzavarta a TSC-t, s a következő percekben volt néhány remek alkalma a Partizannak, hogy kétgólosra növelje előnyét. Ezt azonban a fekete-fehérek nem tették meg, s a 20. percben Luka Ilić szabadrúgása a jobb kapufáról Saša Jovanović elé pattant, aki két méterről, senkitől sem zavartatva a kapuba lőtt. A folytatásban Ratkovnak és Ilićnek is akadt egy-egy hatalmas gólszerzési lehetősége, de egyikük sem találta el a kaput, a másik oldalon pedig Ricardo lőtte telibe a felső lécet egy remek kiugratás után.

Alighogy elkezdődött a második félidő, a Partizan másodszor is megszerezte a vezetést: Natko 16 méterről leadott lövését Ilić bravúrral védte, de pontosan Jović elé ütötte, aki közelről, mielőtt a védők odaértek volna, a kapuba bombázott. A három pont sorsa a 70. percben dőlt el, amikor egy szöglet után az üresen álló Filipović elé került a labda, aki közelről a tehetetlen Ilić mellett megszerezte csapata harmadik gólját.

A TSC legközelebb csütörtökön lép pályára, amikor a Szerb Kupa negyeddöntőjében a Novi Pazar együttesét fogadja a TSC Arénában.