A papírformának megfelelőan a Braga a visszavágón is legyőzte a Topolyai Sport Clubot a Bajnokok Ligája-selejtezőjének harmadik fordulójában, s így a portugálok jutottak a BL-rájátszásába, míg a TSC az Európa-liga csoportkörében folytathatja. A TSC Arénában megrendezett mérkőzésen a Braga 4:1-re nyert, s mivel az első meccsen 3:0-s győzelmet jegyzett, így 7:1-es összesítéssel nyerte meg a párharcot.

Ha volt is a TSC-nek olyan álma, hogy a visszavágón megszorongatja majd a Bragát, azt a portugálok nagyon gyorsan szeretfoszlatták, ugyanis húsz perc alatt négyszer voltak eredményesek a TSC Arénában. A 8. percben Gomez pontos passzát Pizzi lőtte a kapuba (0:1), négy perccel később pedig Horta passzolt a szélen érkező Bruma elé, aki kilőtte a bal alsó sarkot (0:2). Az első negyedóra leteltekor már háromgólos volt a vendégek előnye: ezúttal is Horta adta a gólpasszt, méghozzá Djalónak, aki pár méterről Simić kapus mellett a kapuba gurított ((0:3). A 20. percben Bruma is beírt egy gólpasszt a neve mellé, amikor szépen lekészítette a labdát al-Muszratinak, aki 18 méterről óriási magabiztossággal a bal alsóba lőtt ((0:4). A mérkőzés negyvenedik perce biztosan bekerül majd a TSC történelmébe, hiszen a topolyai együttes első gólját szerezte a Bajnokok Ligájában: Marko Rakonjacot nem vették komolyan a védők, ő pedig 15 méterről a bal felsőbe lőtt (1:4).

A második játékrészben a portugálok nyugodtan focizgattak és várták, hogy múljanak a percek, a TSC pedig nem akart kitámadni, hogy a szélvészgyors portugáloknak ne legyen üres területük a gyors támadásokra, így ebben a félidőben nem esett gól.

A Braga 7:1-es összesítéssel nyerte meg a párharcot, s a BL-selejtező rájátszásába jutott, s amennyiben ott is győz, akkor a Bajnokok Ligája-csoportkörében szerepelhet. A TSC az Európa-liga csoportkörében folytathatja, s már az is biztos, hogy a hazai találkozóit a TSC Arénában játssza.