Megszerezte ötödik győzelmét a Topolyai Sport Club a Szerb Szuperliga hatodik fordulójában: Žarko Lazetić együttese a surdulicai Radnikot győzte le idegenben 1:0 arányban.

A mérkőzés egyetlen gólját Nemanja Stojić szerezte az első félidő bírói ráadásában, amikor Saša Jovanović beadása után fejjel továbbította a 45+1. percben а kapuba.

Hat forduló után a Topolya 16 ponttal az első helyen áll a tizenhat csapatos bajnokságban, megelőzve az egy meccsel kevesebbet játszott Crvena zvezdával, amely 12 pontot gyűjtött. A TSC öt győzelemmel és egy döntetlennel a Partizan és a Voždovac mellett veretlen a Szuperligában.

A TSC-hez kapcsolódó hír még, hogy pénteken kisorsolták az Európa-liga csoportkörének beosztását: a Topolyai Sport Club az A csoportba került, ahol a londoni West Ham, a német Freiburg és a görög Olimpiakosz lesz az ellenfele.