Meghalt a szákszendi sertéstelepen egy villanyszerelő, aki beleesett a híg disznóürülékkel teli tárolóba. A berendezés javítására ment szerelőn a társa próbált segíteni, de a metángáztól mindketten elájultak. Ezt látva a rájuk felügyelő harmadik kollégájuk próbálta kimenteni őket, de ő is elvesztette az eszméletét, írja a 444.hu.
A helyszínre érkező tűzoltók teljes légzésvédelem mellett, mentőkötél segítségével emelték ki őket, és átadták a mentőknek. Az elsőként a tárolóba esett villanyszerelőt már nem tudták újraéleszteni, két társát életveszélyes állapotban szállították a tatabányai kórházba. Egyikük a TV2 szerint továbbra is lélegeztetőgépen, válságos állapotban van.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A rendőrség halált okozó foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés miatt indított büntetőeljárást – írja a TV2 Tényekre hivatkozva a kemma.


