A magyarországi Nádas Bence és Tótka Sándor alkotta kajak kettest ezüstérmes lett az 500 méteres távon a párizsi olimpián.

A számot a námet Jacob Schopf/Max Lemke alkotta kettős nyerte 1:26,87 perccel, a magyar hajó 1:27,15 perccel lett ezüstérmes, a bronzérem pedig az ausztrál Jean van der Westhuyzen/Tom Green kettősé lett, akik 1:27,29 perces idővel ért célba.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Nádas Bence (elöl) és Tótka Sándor a férfi kajak párosok 500 méteres versenyének középfutamában a 2024-es párizsi nyári olimpián a vaires-sur-marne-i evezős és kajak-kenu pályán 2024. augusztus 9-én. MTI/Kovács Tamás