Két tengerész meghalt, egy pedig megsérült a Jadrolinija kompján Mali Lošinjban, amikor nem hivatalos információk szerint lezuhant a a komp bejárati sorompója, írja a Jutarnji list. A sorompó két tengerész halálát okozta, egy harmadik súlyos sérülésekkel került kórházba. A kompnak 16 órakor kellett volna Zadarba indulnia.

A Hrvatska-danas.com portál azt írja, hogy a szemtanúk szerint a látvány borzalmas volt. A helyszínen tartózkodó tűzoltóság egységeit nem is kellett riasztani, hiszen mindössze 200 méterre tartózkodtak a baleset helyszínétől, s azonnal a szerencsétlenül járt tengerészek segítségére siettek.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal