Az elmúlt időszakban akkora volt a hőség és az aszály, hogy a Tisza szinte teljesen kiszáradt egyes szakaszokon Magyarországon.
A Szoljon.hu cikke szerint Cibakházánál ismét előbukkant az óriási homokpad, de Vezsenynél is homokszigetek emelkednek ki. Több részen is át lehetne sétálni egyik partról a másikra, de ez életveszélyes a medermélyedések és az örvények miatt. Egy látványos videót is készítettek az alacsony vízállásról, amit itt lehet megnézni.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal


