Az elmúlt időszakban akkora volt a hőség és az aszály, hogy a Tisza szinte teljesen kiszáradt egyes szakaszokon Magyarországon.

A Szoljon.hu cikke szerint Cibakházánál ismét előbukkant az óriási homokpad, de Vezsenynél is homokszigetek emelkednek ki. Több részen is át lehetne sétálni egyik partról a másikra, de ez életveszélyes a medermélyedések és az örvények miatt. Egy látványos videót is készítettek az alacsony vízállásról, amit itt lehet megnézni.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal