A bosznia-hercegovinai Sanski Most gimnáziumában szerdán lövöldözés történt – írja a klix.ba nem hivatalos forrásokra hivatkozva. A portál értesülései szerint legkevesebb két halálos áldozat van, egyikük az iskola igazgatója, a másik a titkárnő. Több személy megsérült a lövöldözésben.
Az elkövető a portál szerint az iskola egyik segédmunkása.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal


