Lezuhant egy 18 éves magyar turista egy szikláról Korfu szigetén. A fiú édesapjával indult túrázni egy 4 kilométer hosszú ösvényen a tengerhez, de időközben esni kezdett az eső, ami miatt veszélyessé vált a visszaút. A tinédzser megcsúszott, majd lezuhant, az esés következtében pedig eltört a lába és egy nehezen megközelíthető helyre be is szorult.
Édesapja azonnal értesítette a hatóságokat. Nikos Kallas, a korfui tűzoltóság parancsnoka elmondta, a művelet nagyon veszélyes volt mind az időjárás, mind a nehéz útszakasz miatt. A mentőakcióban 12 tűzoltó, a mentők, a rendőrség és a parti őrség is részt vett.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal


