A szeged.hu olvasói jelzés nyomán értesült arról, hogy a Partfürdőn vannak a rendőrség munkatársai. A portálnak ezt a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság kommunikációs osztálya is megerősítette.
A portál azt írja, nem hivatalos információk szerint egy holttestet találtak a Tiszában. Azt egyelőre nem lehet tudni, hogy annak a férfinak a holttestét találhatták-e meg, aki szombaton tűnt el a Sárgán, és azóta se volt hír arról, hogy megtalálták volna, írja a Szegeder.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A férfi azután tűnt el, miután bement úszni a Tiszába. A Sárga egyébként nem kijelölt fürdőzőhely, a közeli kikötő miatt tilos a Tiszában fürdeni. Több alkalommal is keresték az eltűnt férfit a hatóságok, a szombat estig tartó keresés felfüggesztése után vasárnap délelőtt újra kimentek a helyszínre, de nem találták meg az eltűntet.


