Egész nyáron dolgoztak az építőiparban, nem kellett leállítani az építkezéseket az extrém hőmérsékletek miatt, mondta a Pink Televíziban Goran Vesić építésügyi és infrastrukturális miniszter. Hozzátette, másképp szervezték meg a munkát. A minisztérium azt javasolta a beruházóknak, hogy a munkaidő korábban kezdődjön, tartsanak szünetet, amikor a legmelegebb van, majd a munkát a késő délutáni órákban folytassák.
„Ahol csak volt rá lehetőség, ott reflektorokat helyeztek ki és éjszaka dolgoztak”, mondta Vesić.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Kiemelte, bármelyik építkezési helyet látogatta is meg, ott a beruházók betartották ezt a javaslatot, biztosítottak védőfelszerelést és nagy mennyiségű folyadékot a kivitelezők számára.


