Négy nő megsérült abban a közlekedési balesetben, amely vasárnap este történt az autópályán Újvidék közelében.

A 021.rs-nek a Sürgősségi Szolgálat szóvivője, dr. Zoran Krulj azt mondta, a baleset 19 óra 36 perckor történt az Újvidék – Szabadka autópályán, a Mol benzinkút után, Szabadka irányában. Ezen a szakaszon eddig tisztázatlan okokból felborult egy jármű.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A mentőszolgálat két lányt – egy 16, és egy 15 évest a helyszínen elláttak és a Gyermekkórházba szállítottak. Egy 23 éves lányt és egy 43 éves nőt pedig további diagnózis és kezelés céljából a Vajdasági Klinikai Központ Sürgősségi Központjába szállítottak. Mindketten eszméletüknél voltak a balesetet követően.