Szél Gréta édesanyja, Kornélia a közösségi oldalakon köszönte meg az emberek segítségét és tudatta, hogy épségben előkerült lánya, Szél Gréta.
Grétát a magyar rendőrség kezdte keresni augusztus végén, miután augusztus 23-án adott utoljára életjelet magáról. A lány Frankfurtban tartózkodott utoljára, nem tudni, hogy ott vagy máshol találták-e meg.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Az eltűnés okáról és körülményeiről információkat nem közöltek.


