Szeptember 9-től (hétfő) 28-ig Szeged–Rókus és Röszke között pótlóbuszok járnak, a szegedi városi szakaszon a vasútvillamosokkal lehet utazni.

Röszke és Szabadka között közlekednek a vonatok, azonban a Szegedről induló reggeli első pótlóbusz és a hozzá csatlakozó vonat (7301) Szabadka felé egy órával később közlekedik, Szabadkáról pedig a második, eredetileg 7:37-kor induló vonat (7302) 23 perccel később indul.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal