Eegyelőre nem számítanak a villanyáram árának emelésére a háztartások esetében, a miniszter pedig reméli, hogy a jelenlegi árakkal a Szerbiai Villanygazdaság túléli a telet, nyilatkozta Szerbia bányászati és energiaügyi minisztere, Dubravka Đedović Handanović.
„A jövőben viszont beszélni kell az áram áráról, annak érdekében, hogy a Villanygazdaság fejlődhessen” -mondta Đedović Handanović a Demostatnak.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Đedović Handanović elmondta, hogy „részben mi magunk is hozzájárultunk ahhoz a válsághoz, amelybe a Villanygazdaság került, de hangsúlyozta, hogy változnunk kell ahhoz, hogy rugalmasabbak legyünk”.


