Dušan Bajatović, a Srbijagas vezérigazgatója Szentpéterváron megállapodott Alekszej Millerrel, a Gazprom igazgatótanácsának elnökével, hogy a téli idényben további gázszállítmányok érkeznek Szerbiába.
További gázszállítmányról állapodtunk meg a fűtési idényre, nyilatkozta Bajatović a Tanjugnak, és hangsúlyozta, hogy ez remek hír az ország számára. Bajatović szerdán a szentpétervári Nemzetközi Gázfórum margóján találkozott Millerrel, akivel munkamegbeszélést tartottak.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal


