A szabadkai rendőrség letartóztatta V. D.-t (29) és N. K.-t (30) lopás miatt. Azzal gyanúsítják őket, hogy az utcán, egy ötvenhat éves nő figyelmetlenségét kihasználva, ellopták a hátizsákjából a pénztárcáját, amelyben iratok és pénz voltak. A gyanúsítottakat 48 órás őrizetbe vették. A bűnvádi feljelentés kíséretében az ügyet a szabadkai Alapvető Ügyészséghez továbbítják.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal