Hétfő este Kamenicán letartóztattak egy újvidéki férfit, akit egy szolgálaton kívüli rendőr állított meg, miután látta, hogy járművét nem tudja egyenesen az úton tartani.
Rövidesen a helyszínre érkeztek a járőrök is, akik megállapították, hogy a Citroën vezetőjének szervezetében 5 ezrelék alkohol van.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A férfit azonnal letartóztatták és a fogdába vitték józanodni.
Nem hivatalos lapértesülések szerint a részeg sofőr néhány percen belül több balesetet is okozott volna, de a többi gépjárművezető és gyalogos lélekjelenlétének köszönhetően sikerült megelőzni a tragédiát.


