Aleksandar Vučić szerb elnök 16. születésnapja alkalmából gratulált a Szerb Haladó Pártnak.
„Ez a nap különleges, tizenhat évvel ezelőtt ezen a napon alakult meg a Szerb Haladó Párt. Minden párttagnak és a pártelnöknek boldog születésnapot kívánok! Éljen a Szerb Haladó Párt, éljen Szerbia” – írta az Instagramon Vučić és egy videóüzenetet is közzétett:
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Az elnök, mint a videóban mondta, büszke pártjára és még sok jót vár el a „Szerbia történetében valaha volt legnagyobb és legjobb politikai szervezettől”.
Aleksandar Vučić (Beta)


