Továbbra is változatlan annak a három embernek az állapota, akik súlyosan megsérültek november 1-jén az újvidéki pályaudvaron az előtető leomlásakor, mondta Vesna Turkulov, a Vajdasági Klinikai Központ megbízott igazgatója.
Az életükért folytatott küzdelem hetedik napja tart, a helyzet továbbra is változatlan. Továbbra is életveszélyben vannak – mondta Turkulov a Tanjugnak. Hozzátette: az egészségi állapotukat gondosan figyelemmel kísérik, további vizsgálatokat, laboratóriumi diagnosztikákat végeznek, és ezek alapján döntenek a további lépésekről.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal


