Egyértelműen megérkezett az első hó Szerbiába, ugyanis az éjszaka befehéredett a táj a Kuršumlija melletti Kosmača faluban. A hideg hétvége ellenére a helyiek meglepődtek, amikor hétfőn hajnalban arra ébredtek, hogy hvazik. A Blic ugyanis azt írja, a helyiek szerint egy héttel ezelőtt még virágba borultak a vad gyümölcsfák.

Az időjárás előrejelzések szerint viszont a hideg nem tart sokáig, hamarosan ismét felmelegszik.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Hétfőn egyébként több helyen eshet egy kis eső Vajdaságban. A hőmérséklet -3 és 10 Celsius-fok között alakul.