A TISZA Párttal történt találkozót követően a Fidesz színeiben Deutsch Tamás delegációvezetővel és Dömötör Csaba európai parlamenti képviselővel, majd a KDNP frakcióból Hölvényi Györggyel, a párt alelnökével is tárgyalt Brüsszelben – jelentette be szerdán Pásztor Bálint, a Vajdasági Magyar Szövetség elnöke, aki a Mi Hazánk Mozgalom európai parlamenti képviselőjével, Borvendég Zsuzsannával is egyeztetett.

A VMSZ minden olyan magyar politikai szereplővel párbeszédet folytat, aki hozzájárulhat közösségünk megmaradásához, fejlődéséhez és európai érdekérvényesítéséhez. A vajdasági magyar érdek mindig az első. A vajdasági magyar ügyek képviseletéhez erős kapcsolatokra van szükség: Budapesten, Brüsszelben, Belgrádban és itthon, Vajdaságban is” – szögezte le Pásztor.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

 

Pásztor Bálint és Deutsch Tamás az Európai Parlamentben (Fotó: Pásztor Bálint/Facebook)