Aleksandar Vučić szerb elnök bejelentette, hogy még ma, azaz csütörtökön este megválaszolja „politikusaink hazugságait”.

Mint azt az államfő írta, belefáradt a hazugságokba.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

– Belefáradtam a politikusaink szemenszedett hazugságaiba, és abban kerestem menedéket, hogy Šarkival és Zaddal sétáltam, akiket Nasser bahreini hercegtől kapott ajándékba. A politikusoknak szóló válaszom még ma este megérkezik – írta az Instagramon az államfő a fényképek mellé, melyeken a két ebbel pózol.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) által megosztott bejegyzés

Beharangozta, hogy harcolni fog, hogy a bűnözők és az oligarchák ne tegyék tönkre Szerbiát.

– Nem fognak elüldözni és nem fogok elmenekülni. Mindent Szerbiától kaptam és mindenemet neki adtam. Minden erőmmel a bűnözés és az oligarchák ellen fogok küzdeni, akit tönkre akarják tenni az országot – üzente az államfő.

Aleksandar Vučić (Fotó: Beta/Miloš Miškov)