Szél Gréta édesanyja, Kornélia a közösségi oldalakon köszönte meg az emberek segítségét és tudatta, hogy épségben előkerült lánya, Szél Gréta.

Grétát a magyar rendőrség kezdte keresni augusztus végén, miután augusztus 23-án adott utoljára életjelet magáról. A lány Frankfurtban tartózkodott utoljára, nem tudni, hogy ott vagy máshol találták-e meg.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Az eltűnés okáról és körülményeiről információkat nem közöltek.