Szerdán a kora reggeli órákban rögzítette egy járókelő ezt a videót, amelyen látszik, hogy migránsok mintegy 20-30 fős csoportja sétál a Hajdújárás határában lévő erdőben. A videót a Subotičke tette közzé a Facebook-oldalán és egy polgár osztotta meg a szabadkaiakkal egy Viber csoportban.

A minap már beszámoltunk róla, amikor a nagyradanováci erdőtűz kapcsán jártunk az erdőben, hogy a helyiek állítják, ismét egyre több a bevándorló a Szabadka környéki települések erdeiben.

A subotica.info képhírben számolt be róla, hogy egy többgyermekes család is az erdőben kóborol, a Vajdaság Erdei Közvállalat szolgálati autójából éppen friss vizet osztanak az édesanyának.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Nyitókép: Illusztráció (N1, Archívum)

Megint vannak migránsok a Szabadka környéki erdőkben?