Eegyelőre nem számítanak a villanyáram árának emelésére a háztartások esetében, a miniszter pedig reméli, hogy a jelenlegi árakkal a Szerbiai Villanygazdaság túléli a telet, nyilatkozta Szerbia bányászati ​​és energiaügyi minisztere, Dubravka Đedović Handanović.

„A jövőben viszont beszélni kell az áram áráról, annak érdekében, hogy a Villanygazdaság fejlődhessen” -mondta Đedović Handanović a Demostatnak.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Đedović Handanović elmondta, hogy „részben mi magunk is hozzájárultunk ahhoz a válsághoz, amelybe a Villanygazdaság került, de hangsúlyozta, hogy változnunk kell ahhoz, hogy rugalmasabbak legyünk”.