Hétfő este Kamenicán letartóztattak egy újvidéki férfit, akit egy szolgálaton kívüli rendőr állított meg, miután látta, hogy járművét nem tudja egyenesen az úton tartani.

Rövidesen a helyszínre érkeztek a járőrök is, akik megállapították, hogy a Citroën vezetőjének szervezetében 5 ezrelék alkohol van.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A férfit azonnal letartóztatták és a fogdába vitték józanodni.

Nem hivatalos lapértesülések szerint a részeg sofőr néhány percen belül több balesetet is okozott volna, de a többi gépjárművezető és gyalogos lélekjelenlétének köszönhetően sikerült megelőzni a tragédiát.