A szerb rendőrség átadta a román hatóságoknak azt a román állampolgárt és három kiskorú gyermekčt, akiket elrabolt és Nišbe vitt, közölte a szerb belügyminisztérium.

Ivica Dačić tárcavezető közölte, hogy a román állampolgárokat Đerdap 1 határátkelőn adták át a kollégáknak.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A.M. (54) román állampolgárt csütörtökön tartóztatták le, amiért a gyanú szerint saját, ugyancsak román állampolgársággal rendelkező gyerekeit rabolta el, egy 11, egy 9 és egy 8 éves gyermeket.

Az ügyről ebben a cikkben írtunk részletesen:

Megtalálták az elrabolt gyerekeket, az édesapát őrizetbe vették (Fotó)