A Szegedi Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen, aki idén nyáron, egy hónap alatt ötször tört be egy szegedi virágkertészetbe, hogy virágokat lopjon. Az előzőleg már többszörösen büntetett férfi június 6. és 24. között éjszakánként rongálta meg az egyik szegedi kertészet kerítését, és
egy talicskával közel 300 ezer forint értékű cserepes növényt vitt el.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
De nem csak a virágkertészetet fosztotta ki, írta a Szegeder, hanem a közelben lakó két magánszemély ingatlanából is vitt el balkonládákat, kaspókat és sörpadokat. Az ügyészség üzletszerűen elkövetett lopás bűntettével vádolja a különös visszaesőt, a sorsáról majd a Szegedi Járásbíróság fog dönteni.


